Profil firmy

Grupa Gestum s.c. to dynamicznie rozwijające się BIURO TŁUMACZEŃ utworzone przez grupę doświadczonych w branży tłumaczeniowej filologów i prawników. Bardzo szybko zyskaliśmy zaufanie lokalnych i krajowych firm oraz instytucji.

Online translation service conceptJuż w ciągu pierwszych lat działalności, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zmieniliśmy formę prawną oraz utworzyliśmy drugi oddział w centrum Rzeszowa.

Stale poszerzamy naszą kadrę pracowniczą, wprowadzamy nowe technologie usprawniające nie tylko naszą pracę w zakresie tłumaczeń i procesy tłumaczeniowe, ale również naszą ofertę edukacyjną w zakresie nauczania języków obcych.

Na potrzeby nauczania języków obcych dysponujemy własną salą wykładową. Ponadto opracowaliśmy autorski system wielopoziomowej weryfikacji tłumaczeń, gwarantujący sprawne i bezbłędne tłumaczenia.

Nazwa naszej spółki Grupa Gestum nie jest przypadkowa. Nasze osiągnięcia (łac. „gestum”) są efektem profesjonalnego podejścia do każdego realizowanego zlecenia. Stawiamy na europejskie standardy obsługi Klienta, uprzejmość i efektywność. Praca zespołowa, kreatywność, twórcze podejście do powierzonego zlecenia oraz niegasnący entuzjazm pozwalają nam skutecznie realizować nawet najtrudniejsze projekty tłumaczeniowe. To dlatego cieszymy się doskonałą renomą [czytaj o nas].

Kadrę zarządzającą firmy Grupa Gestum s.c. stanowią zawodowi tłumacze, uznani wykładowcy przedmiotów z zakresu prawa i etyki oraz autorzy publikacji, dotyczących zawodu tłumacza przysięgłego, posiadający praktykę zagraniczną. Charakteryzują się znajomością kilku języków obcych i dążeniem do perfekcji.

To właśnie dzięki nim utrzymujemy najwyższe standardy, pracujemy z pasją i zaangażowaniem, a każde zlecenie realizujemy zgodnie z przyjętymi w naszej firmie wytycznymi. Wskutek dokładnego procesu weryfikacji pracowników jesteśmy pewni, że zarówno w zakresie obsługi Klientów, jak i świadczonych przez nas usług, zapewniamy najwyższy poziom.

Nasz zespół tłumaczy, korektorów, weryfikatorów i pracowników administracyjno-biurowych stanowią ludzie odpowiedzialni, zainteresowani wiedzą, językamiLanguage i pracą. Doskonale rozumiemy wagę naszych obowiązków i odpowiedzialność za jakość wydawanych przez nas tłumaczeń. Naszych tłumaczy i korektorów wyłoniliśmy wskutek wieloetapowej rekrutacji. Są to osoby godne zaufania, które podczas wielu lat współpracy z nami potwierdziły swoje doskonałe umiejętności translatorskie. Wśród nich znajdują się tłumacze przysięgli i zwykli (specjalistyczni), w tym native speakerzy. Nasi tłumacze są członkami krajowych i międzynarodowych organizacji (Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS, Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich, Naczelnej Organizacji Technicznej, Międzynarodowego Stowarzyszenia Tłumaczy Konferencyjnych (AIIC)), autorami uznanych publikacji.

Dzięki wysokim wymaganiom, jakie stawiamy naszym pracownikom, jesteśmy pewni, że zatrudniamy najlepszych i najbardziej doświadczonych przedstawicieli tego zawodu, a jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

Obecnie do naszego zespołu należy około stu tłumaczy zwykłych i przysięgłych różnych narodowości.

Ponadto na stałe współpracujemy z doświadczonymi specjalistami: inżynierami, chemikami, technikami, ekonomistami, lekarzami, prawnikami – wszystkie teksty przechodzą więc korektę lub weryfikację specjalisty w danej dziedzinie.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz niezawodna jakość usług pozwala nam na realizację projektów dla najbardziej wymagających Klientów.

.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

.

.

Nasi klienci znaleźli nas, szukając m.in.:

  • pracownik biurowy gestum

Facebook

Twitter

Google Plus

chat grupa.gestum